متخصص زنان و زایمان خرم آباد

پزشک و متخصص زنان و زایمان خرم آباد

متخصص زنان و زایمان خرم آباد یا هر شهر دیگری می تواند همه بیماری ها و مشکلات مربوط به زنان و دستگاه تناسلی آن ها مانند نازایی و زگیل تناسلی را درمان نموده و همچنین قادر به انجام جراحی های زیبایی مانند لابیاپلاستی می باشد؛ به همین دلیل در سلامت خانم ها و به دنبال آن سلامت خانواده نقش بسزایی دارد.

 

 

لازم به ذکر است که جراح و متخصص زنان قادر به انجام تخصص های دیگری همچون تست پاپ اسمیر، مراقبت های پیش از زایمان، تشخیص بیماری های منتقله از راه جنسی و غیره نیز می باشد. او با سپری کردن دوره های آموزش تئوری، تخصصی و علمی در زمینه مدیریت حاملگی، زایمان و غیره از تخصص ویژه ای در زمینه بارداری، زایمان و اختلالات سیستم تولید مثل برخوردار می باشد.

ماما و متخصص زنان چه تفاوت هایی با هم دارند؟

ماما به طور تخصصی و ویژه همه آموزش هایی که برای امور پیش و پس از بارداری لازم است را آموزش دیده، وظیفه آموزش شیردهی به مادر را بر عهده داشته و می بایست تمام نیازهای مراقبتی مادر از زمانی که در بیمارستان بستری می شود تا زمانی که فرزندش را به دنیا می آورد را برآورده نماید و در این مدت زمان تمام حواسش به مادر و نوزاد باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکلی برای آن ها جراح و متخصص زنان را آگاه نماید.

در طرف مقابل همانطور که گفتیم متخصص زنان و زایمان به طور تخصصی در زمینه درمان انواع بیماری ها و مشکلات مرتبط با زنان آموزش های لازم را فرا می گیرد.

دکتر کاملیا بیرانوند حیدری ، متخصص زنان و زایمان خرم آباد به دلیل آشنایی کامل با آناتومی و فیزیولوژی بدن خانم ها و همچنین تغییرات عملکرد بدن آن ها و احاطه کامل بر طب، می تواند رضایت خاطر بیمار را جلب و ایمنی او را در تمامی مراحل درمان فراهم نماید.

 

 

پاسخ

شش − چهار =

Call Now Button